Výpis aktualit a článků

Březen - měsíc čtenářů

Tak jako každý rok se naše knihovna zapojuje do celostátního projektu Březen měsíc čtenářů.

V rámci tohoto projektu nabízíme novým čtenářům, kteří se do naší knihovny během března přihlásí, průkazku i roční registrační poplatek zdarma.

Naši dětští čtenáři se i nadále mohou účastnit hry Lovci perel nebo nám v literární soutěži představit svoji oblíbenou knihu.

Ve spolupráci se společností Palmknihy je pro všechny čtenáře připraven voucher na dvě e-knihy zdarma. Využít ho lze do 31.3.2023. Stačí postupovat podle návodu na obrázku níže, pokud dáváte přednost papírovému voucheru, můžete si ho vyzvednout v knihovně.

Březen - měsíc čtenářů

I v této podivné a těžké době je březen měsícem čtenářů.

Do jednotlivých oddělení knihovny vás, naše čtenáře, sice pustit nemůžeme, ale knihy vám můžeme půjčit po předchozí rezervaci.

brezen_mesic_ctenaru

Noví čtenáři se do naší knihovny se nyní mohou přihlásit on-line, v průběhu března je navíc registrace na 1 rok zdama. Přihlášku si můžete stáhnout na našich stránkách, nebo zde. zašlete nám ji mailem na adresu prodlouzeni@knihovna-hp.cz

Abychom inspirovali (nejen) naše dětské čtenáře, můžete se stát účastníky soutěže "Přelouskej knihu" . Více informací o soutěži zjistíte zde

Studenti a žáci si mohou vyzkoušet své dovednosti z oblasti tvůrčího psaní v literární soutěži. Starší čtenáři si při psaní třeba zavzpomínají na dobu svého mládí a studentských let.

Pokud rádi tvoříte, zkuste navrhnout obálku na knihu.

Více informací o literárních a výtvarných soutěžích zjistíte zde a zde

I nadále si prostřednictvím našeho katalogu můžete stahovat e-knihy z nabídky MKP. Návod jak na to naleznete zde