Přelouskej knihu

uveřejnil/a Kateřina Oktábcová  1. února 2021

Pro naše čtenáře (a nejen pro ně) jsme připravili novou soutěž PŘELOUSKEJ KNIHU

Pravidla jsou jednoduchá: každý měsíc počínaje březnem v Hornopočernickém zpravodaji najdete na stránce věnované knihovně záložku se čtyřmi úkoly. Pokud nedostáváte Hornopočernický zpravodaj do schránky, můžete si záložku stáhnout i v tomto příspěvku v odkazu níže. Záložku vystřihnete a vždy po splnění každého úkolu si příslušný obrázek vybarvíte. Celou vybarvenou záložku nám můžete vyfotit a zaslat mailem na detske@knihovna-hp.cz, napište nám také krátce, jak jste úkoly plnili – které knihy jste četli, které hry hráli, kterou audioknihu poslouchali atd. Abychom poznali, že jste úkoly opravdu splnili, můžeme se vás zeptat na různé doplňující otázky. Až bude knihovna otevřená, můžete nám záložku přinést - my vám ji zalaminujeme a při nejbližší příležitosti vrátíme. Doporučujeme splnit všechny úkoly ze všech záložek. Kdo bude mít nejvíc načteno, ten vyhrává a obdrží od knihovny cenu, ceny útěchy máme připravené pro každého soutěžícího.

Za každou přečtenou knihu dostanete bod, za každý splněný úkol dostanete také bod a za splění celé záložky získáte dva body. Celkem tedy můžete za záložku získat až 10 bodů. Záložky můžete plnit v libovolném pořadí i opakovaně, s různými knihami

Soutěž probíhá od 1.2.2021 do 31.5.2021, během června soutěž vyhodnotíme a účastníky odměníme. Zúčastnit se mohou děti, mámy, tátové, babičky i dědové… zkrátka každý.

Záložky ke stažení